Logo
Dark Light
Bumerang - Yazarkafe
Soy Kırım
Bu yazı  184 kere görüntülenmiş olup, YAZARın kendi görüşlerini ifade eder...

Amerika 1776 yılında kurulduğunda, Osmanoğulları hanedanlığında da yüz yıl sonra 1876 yılında Osmanlı mebusu icat edildi. (Başkanlık sistemine geçilmek istenmesinin tarihi ayak izleri) Osmanlı İmparatorluğu’nun ekonomik sorunları, 17. yüzyıldan itibaren toprak kaybetmesi ve sürekli bütçe açığı vermesiyle Osmanlı Mebuslar Meclisi kuruldu.

Avrupa devletleriyle imzalanan serbest ticaret antlaşmalarıyla ülkeye giren mallardan düşük gümrük vergileri alınıyordu. Bu düzenlemeler devletin gelirlerini azaltmıştı. Tarihi tesadüfe bakınız ki, 21. Yüz yılın ilk çeyreğinde aynı tarihi eşleşmeyle karşı karşıyayız.

1760’lı yıllardan sonra başlayan Amerikan iç savaşını, dünyada bilenlerin sayısı çok azdır. Bilakis dünyada yetişmiş %98 yeni nesil bilmez. Amerika’daki Kuzey ve Güney Amerikalıların savaşı olarak bilinir. Devamında Kuzey ve Güney Amerikalıların yerini, yerliler ve Kızılderili savaşları olarak anlatırlar.

İşin aslını bilmeyenlere anlatalım;

Küresel çetelerin ayak izlerini takip ettiğimizde aslında böyle savaşların olmadığını görüyoruz. Küresel çeteler, her zaman mucitliklerle yenilikler üretirken, dünyayı uyutmanın yollarını aradılar. Her yaş ve cinsiyet gurubuna göre AR-GE çalışmaları yaparak bilimsel deney yaptılar. Bunu da başarmak üzereler.

Küresel çetelerin kimler olduğu hakkında dünya âleminin pek bilgisi yok. Bildiğimiz tek olay, Amerika’nın var olması sırasında Amerika kıtasında etnik insanlık soy kırımları yapıldı. Adını, önce kuzey, güney savaşları, sonra yerliler ile Kızılderili savaşlarını yazdılar. Kızıldereler yerli iken işgalci, sonradan işgalcilerin de yerli olduğu anlatıldı.

1980’den sonra bütün dünyaya, Tommiks, Zağor, Teksas ve buna benzer çizgi roman yazılı basını ile gargara yaptıra yaptıra yutturdular. Ben bile böyle tutkulu çizgi romanları okuyarak, Kızılderililerden nefret etmeye, Amerikalıları sevmeye başlamıştım. Amerikalıların Kızılderili Türklere soy kırım yaptığını yıllar sonra araştırmalarımdan sonra öğrendim. Evet, Kızılderililer Türk’tü. Türkler soy kırıma uğramıştı. Soykırımcı Amerikan Meclisi, Türkler Ermenilere soy kırım yaptı diye kendi meclisinde onayladı.

Hazar imparatorluğunu oluşturan Karai Türk Boyları başının çaresine bakması gerekirdi. Her boy coğrafyanın her tarafına nesillerini ve boylarının canını kurtarmak için dağılmışlardı. Gremen Türk boyları Avrupa’ya ulaşmış, mevcut buldukları sevdikleri Bozuk (Bozok) coğrafi konumu seçmiş adını da Alp Dağları koymuşlardı. Yüz yıllar sonra, Germen Türk Boyları, Avrupa’da neslini çoğaltmış, zaman içinde isimleri Germany oğulları, sonrasında da Germany devletini kurmuşlardı, yani şimdiki Almanya devleti.

Almanya devletinin başına getirilen sözde Alman denilen Siyonist Hitler; Almanya’da Yahudi katliamı yaptı. Hitlerin öldürdükleri Geremenlileri bütün dünyaya Yahudi diye tanıttırdılar, dünya tarih kitaplarında okutarak bütün dünyaya inandırdılar. İşin aslı; Hazar Türklerinin, geldikleri coğrafyada isimlerini verdikleri Alp Dağlarını eteğine kurdukları Germiyan Beyliğine akraba, Germany (Almanya) devletindeki Karai Türkleri soy kırıma uğramıştı.

Germany (Almanya) devleti Türkler Ermenilere soykırım tasarısını kabul etti iyimi? Uydurma küresel tarihi yazan Siyonizm tarihçilerinin yazdıkları dünya tarih yalanlar sinilesinden ibarettir. Öncesi olmayan devlet icat ediliyor. Tarihte var, öncesi olmayan devletler belli süre sonra tarih sayfasından siliniyor.

Hangi insanlık katliamını, hangi soykırımları yazalım. Yanımızda kimler olsun. Var mısınız gerçekleri yazmaya desek, gündemi değiştirip, bir nesil yetişinceye kadar askıya alıyorlar, toplumları uyutuyorlar. Toplumlar uykuya yatırılırken yeni dünya düzeni senaryosunu yamaya devam ediyorlar.

Sevgili gençler; öğretmenler, yazarlar, şairler ve Türkler;

Süper güç görünen Amerika’nın, uyur s…ci İngiltere’nin, teknomat Almanya’nın, dinsiz Japonya’nın, neydiği belirsiz Fransa’nın, ikiyüzlü Rusya’nın, tarihlerini okuyun. Hepsinin tarihi iki bin yıllık değildir. Hepsi dünkü yetmelerdir. Türkler 12 bin yıldır bu dünyanın dağına taşına Türkçe yazıtlar kazırlarken, ismini saydığımız ülkeler babalarını menisinden annelerinin rahimlerine bile düşmemişlerdi.

Son iki yüz yılda yalancı Siyonist tarihçilerinin yazdıkları, babaları belli olmayan boktan devletler ürettiler. 12 bin yıllık Türk yazıtlarında yazan Türklerinin bir atasözü var sakın unutmayın; “Boktan yapılan kale sidikle yıkılır”.

Süleyman Türkoğlu

  • Bu yazı ayrıca HÜRRİYETte de yayımlanmıştır..

soykirim-oylamasi-almanya

hitler_soykirim

kizildereliler

Bu yazı için bir yorum yap..Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*


        

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazı ve yorumlar hiçbir şekilde sitemizin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Bunlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                

Eser Ürküt   Eser ÜRKÜT   eser@egehaberleri.net

 

14 Haziran 2020

“Kedi beslemek günahtır, abdest bozar” diyenlerin yazıyı mutlaka okumasını isterim. Ayrıca Allah’ın yarattığı hiçb... devamı

Melahat Erten Tekeşin

 

 

  Melahat Erten TEKEŞİN   melahattekesin@gmail.com

 

01 Haziran 2020

Sanırım coronavirüs, bizi duruma alıştırıyor. Bugün, dördüncü serbest dolaşma günümüz. Bugün de biz, atmış beş yaş... devamı

Ekrem Örsoğlu

 

 

  Ekrem ÖRSOĞLU   zeus@egehaberleri.net

 

22 Haziran 2020

Sezon finali yazım 11 Mart 2020 tarihiyle kendimizi o öldürücü salgının içerisinde bulduk, pandemi süreci halen... devamı

Zeren Dağdeviren

 

 

  Zeren DAĞDEVİREN   zeren@egehaberleri.net

 

19 Haziran 2020

Yıl 2014, Bodrum Bitez'de, büyük bir mandalina bahçesinde, doğaya zarar vermeden yerleştirilmiş masalar, ağaçlara ... devamı

Hüseyin Bora Çelik

 

 

  Hüseyin Bora ÇELİK   hboracelik@gmail.com

 

05 Mayıs 2020

Toprağa sımsıkı sarılan çiçeğin küskün sevgiliye doğru olan yolculuğu (4, son) Sanatçıların, Duvarların ve Aşk’... devamı

Merve Küçük

 

 

  Merve KÜÇÜK   mrv.kck1323@gmail.com

 

20 Mayıs 2020

İnsanın duyguları dalgalara benziyor. Bazı olaylarda o kadar sakin ki, bazı olaylar da kayaları delen, parçalayan ... devamı

Mahmut Taylan Tüfek

 

 

  Mahmut Taylan TÜFEK   mtaylan.tufek@gmail.com

 

18 Nisan 2018

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ne kadar tanıyoruz bunu bilmeden onun hakkında yapılan konuşmalar doğru değildir. Benc... devamı

Süleyman Türkoğlu

 

 

  Süleyman TÜRKOĞLU   suleymanturkoglu333@gmail.com

 

23 Mayıs 2018

Küresel çetelerin çocuklarının yaptığı 12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra Türk milletine sinsice dayatılan Neo ... devamı

 

Ege Haberleri

Son Yorumlar