Logo
Dark Light
Bumerang - Yazarkafe
Başbakan, yoğun bakılıyor
Bu yazı  2750 kere görüntülenmiş olup, YAZARın kendi görüşlerini ifade eder...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun bakımda olduğu iddiaları yayılmıştı. Başbakanlık kaynaklarının haberleri kısa sürede yalanlarken, Keçiören’deki konutunda dinlendiği, Burdur ve Uşak mitinglerine katılacağı duyuruldu. Daha sonra Başbakan Erdoğan, makam arabası içerisinden gazetecilere el sallayarak iyiyim mesajı gönderdi.

Muhalefete yönelik sert eleştirilerde bulunan Erdoğan’ın, “Artık nelerden medet umuyorlar. Ya montaj, ya iftira, ya öldürecekler ya kaldıracaklar kendilerine göre. Allah’ın verdiği canı kimse Allah’tan başka alamaz. Biz bu mücadeleyi böyle sürdüreceğim” şeklinde cevabı gecikmedi.

Sayın başbakan yoğun bakımda olacak tabi ki. Başbakandan bir tane var, çok iyi beslenecek, çok iyi korunacak, çok iyi yaşayacak, çok yoğun bakılacak, çünkü o bir devlet büyüğümüz. Şimdiye kadar böyle bir başbakan gelmedi bu ülkeye. Üzerine titrenilmesi gerekiyor bence.

Kriptolu telefonlar bile dinlenmiş (!) Allah Allah nasıl olur? Hani bunlar dinlenemiyordu, çok güvenli idi. Ne oldu şimdi, bizler bu kadar çaresiz miyiz? Yeni mi fark edildi bu durum. Mit nerede, istihbarat nerede? Tüm sistemler yoğun bir bakımdan geçirilmedi mi? Aklım almıyor bunları.

Ses kayıtlarının biri geliyor biri gidiyor. Hiç birine “bu sesler bize ait değil” demiyorlar da, montaj olduğu iddia ediliyor. Teknik olarak ses analizi yapılarak montaj mı, değil mi tespit edilebilirken buna bakılmıyor. Gönder analize incelesinler; Öyle ya kime güveneceğiz? İşin bu yönünü unuttuk, kusura bakmayın.

Bazı illerde miting alanlarına adam toplamak zor oluyor. Yeterli katılım ve kalabalık olmayınca moraller bozuluyor ve sırasıyla bürokratlar nasibini alıyor. Taşımalı eğitim gibi taşımalı kalabalık moda oldu. Vatandaşımız üç beş kuruşa kolay kanmamalı. Miting alanında dağıtılan ayran pideye aldanmamalı.

Onurunuzu ve şerefinizi satışa çıkartmayın. Aklınız size yeter, hür iradenize kulak vererek hareket edin ve çıkarlarınızın esiri olmadan yolunuza devam edin. Zaten daha sonra arkanızdan “gittiği yol, yol değildi” derler. Sevgiyle kalın..

basbakan-yogun-bakim

erdogan_uzgun

1 yorum
  • avatar Celal Yalçın
    06 Mart 2014
    #1

    Onurunuzu ve şerefinizi satışa çıkarmayın ! Bu söz özetliyor aslında olanları. Bir ton kömüre, çamaşır, bulaşık makinasına, buzdolabına veya birkaç paket yiyeceğe onurunu, şerefini bırakıp kalabalık görünmek için oluşturulan insan gurubuna aldanan bizim güzel insanlarımızı uyardığınız için size binlerce teşekkürler. Aç kalır, açıkta kalır namertlere boyun eğmez Anadolu’mun o güzel insanları. Onun için naylon barakada, kerpiç evde, üflesen yıkılacak binalarda oturur, ömrünü gurbetlerde hasretle geçirir, acısını içine akıtır da kimseye duyurmaz. Ancak; İyi niyetiyle kalabalığa, gösterişe çabuk inanır, güvenir hemen onun safında yer alır. Bu güzel insanları uyarmakta sizin gibi aydınlara düşüyor. Bunu da çok iyi yapıyorsunuz. Aydınlığa çıkabilmemiz için yazılarınızın devamını diliyor şükranlarımı sunuyorum.
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


        

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazı ve yorumlar hiçbir şekilde sitemizin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Bunlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                

Eser Ürküt   Eser ÜRKÜT   eser@egehaberleri.net

 

22 Ekim 2020

Roza Arı'nın ailesi Türkiye'de SMA ile mücadele eden bin civarında anne babadan sadece bir tanesi. Roza 07 Mayıs 2020 tarihinde dünyaya geldi. Şimdi 5,5 aylık olup doğuştan T... devamını oku

 

Zeren Dağdeviren

 

 

  Zeren DAĞDEVİREN   zeren@egehaberleri.net

 

30 Eylül 2020

Merhaba, 2020 Yazına veda ettiğimiz bu günlerde, sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her yaz genellikle Ege ve Akdeniz bölgelerindeki Antik şehirleri ve ilgimi çeke... devamını oku

 

Hüseyin Bora Çelik

 

 

  Hüseyin Bora ÇELİK   hboracelik@gmail.com

 

Saadete kutlu yürüyüş (1. Bölüm) Rüyaların tılsımına hepimiz elbet inanırız, iyiye veya kötüye yorarız zaman zaman; Bazen “hayırdır inşallah” diyip birkaç gün etkisinde ka... devamını oku

 

Merve Küçük

 

 

  Merve KÜÇÜK   mrv.kck1323@gmail.com

 

Yaradır insanın içi… Kabuk bağlamış yaralarına merhem olmak isterken tekrar tekrar koparır kabukları. Acıtır, kanatır siler gözyaşlarına. Derdine çare ararken dertlenir ke... devamını oku

 

Aslıhan Uğur

 

 

  Aslıhan UĞUR   aslihanugur81@hotmail.com

 

20 Ekim 2020

Benim hayvan dostu olduğumu tanıyanlar çok iyi bilir. Biri evde dört tanesi ofiste olmak üzere toplam 5 kedim var. Sokaktaki canlarımın sayısını inanın ben bile bilmiyorum. G... devamını oku

Ekrem Örsoğlu

 

 

  Ekrem ÖRSOĞLU   zeus@egehaberleri.net

 

Mahmut Taylan Tüfek

 

 

  Mahmut Taylan TÜFEK   mtaylan.tufek@gmail.com

 

18 Nisan 2018

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ne kadar tanıyoruz bunu bilmeden onun hakkında yapılan konuşmalar doğru değildir. Benc... devamı

Melahat Erten Tekeşin

 

 

  Melahat Erten TEKEŞİN   melahattekesin@gmail.com

 

Süleyman Türkoğlu

 

 

  Süleyman TÜRKOĞLU   suleymanturkoglu333@gmail.com

 

 

Ege Haberleri