Logo
Dark Light
Bumerang - Yazarkafe
AKÜ Havacılık ve RC Araç Topluluğu
Bu yazı  1.8830 kere görüntülenmiş olup, YAZARın kendi görüşlerini ifade eder...

Afyon Kocatepe Üniversitesi Havacılık ve RC Araç Topluluğu kurulduğu günden beri çok mesafe katetti. Birbirinden değerli öğrenci ve öğretim üyelerinin geceli gündüzlü, azimli çalışmaları artık bu günlerde meyvesini vermeye başladı. Özellikle kız öğrencilerimizin ilgisi dikkatlerden kaçmamaktadır.

AKÜ Havacılık ve RC Araç Topluluğu üyelerinden Fen Bilimleri Enstitüsü Anabilim Dalı Başkanlığı’nda yüksek lisans yapan Merve Algı, Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü öğrencilerinden son sınıf öğrencisi Özge Kaya ve üçüncü sınıf öğrencilerinden Reşide Unayuk kendi alanlarında uzmanlaşmış ve projelerde iddialı hale gelmişlerdir.

Merve Algı, Özge Kaya ve Reşide Unayuk bilgisayar teknolojileri, algoritma ve temel programlama, ileri c, c#, veri tabanları, ASP.Net, Web Tasarımı, ileri Office, Arduino Programlamalarında uzmanlaşmışlardır. Aynı zamanda 3D Mühendislik çizim programlamalarında da kendilerini geliştirmişlerdir.

Uzaktan eğitim-öğretimi etkin kullanım alanında ciddi eğitim almışlardır. Türk Hava Kurumu Model Uçak Eğitimini de başarıyla tamamlayıp 5. TÜBİTAK Uluslararası İHA Yarışmasında döner kanat kategorisinde takımlarımızda yer almışlardır.

Yapılan görüşmeler sonucunda Final Dershanesi Afyonkarahisar Şubesinde görev almaya başlamışlardır. Kız öğrencilerimizi böyle alanlarda görmek ve başarılarına şahit olmak gurur vericidir. AKÜ Havacılık ve RC Araçlar Topluluğu öğrencilerimizi ve öğretim görevlilerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.

Sevgiyle kalın, Eser Ürküt

Bu yazı için bir yorum yap..
        

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Yazı ve yorumlar hiçbir şekilde sitemizin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Bunlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                

Eser Ürküt   Eser ÜRKÜT   eser@egehaberleri.net

 

12 Mart 2023

Viktorya, Seyşeller — Lider kripto türevleri borsası ve Copy Trade platformu olan Bitget, dünya çapında milyonlarca trader tarafından kullanılan bir... devamını oku

 

Zeren Dağdeviren

 

 

  Zeren DAĞDEVİREN   zeren@egehaberleri.net

 

30 Eylül 2020

Merhaba, 2020 Yazına veda ettiğimiz bu günlerde, sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her yaz genellikle Ege ve Akdeniz bölgelerindeki Antik şehirleri ve ilgimi çeke... devamını oku

 

Hüseyin Bora Çelik

 

 

  Hüseyin Bora ÇELİK   hboracelik@gmail.com

 

Saadete kutlu yürüyüş (1. Bölüm) Rüyaların tılsımına hepimiz elbet inanırız, iyiye veya kötüye yorarız zaman zaman; Bazen “hayırdır inşallah” diyip birkaç gün etkisinde ka... devamını oku

 

Merve Küçük

 

 

  Merve KÜÇÜK   mrv.kck1323@gmail.com

 

 

Aslıhan Uğur

 

 

  Aslıhan UĞUR   aslihanugur81@hotmail.com

 

Ekrem Örsoğlu

 

 

  Ekrem ÖRSOĞLU   zeus@egehaberleri.net

 

Mahmut Taylan Tüfek

 

 

  Mahmut Taylan TÜFEK   mtaylan.tufek@gmail.com

 

18 Nisan 2018

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ne kadar tanıyoruz bunu bilmeden onun hakkında yapılan konuşmalar doğru değildir. Benc... devamı

Melahat Erten Tekeşin

 

 

  Melahat Erten TEKEŞİN   melahattekesin@gmail.com

 

Süleyman Türkoğlu

 

 

  Süleyman TÜRKOĞLU   suleymanturkoglu333@gmail.com

 

 

Ege Haberleri